Помогите решить!!!!За якої температури середня кінетична енергія молекул газу становитиме

5,3*10(-20) Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаев Саша.
Середня кінетична енергія пропорційна температурі Екінетичне=3kT/2 Звідси знайдемо T=2*E/3k  k=1.38*10-23Дж/К, Стала Больцмана.
T=2*5.3*10-20Дж/3*1,38*10-23Дж/К=2,5*10+3К