Чому дорівнює сила тяги щоб везти воза масою 1000 кг якщо коефіціент тертя дорівнює 0.05


Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.
K = 0,05  
m = 1000 кг    
g = 9,8 - это стандартна величина
F(тяг) - ?
F(тяг) = k * m * g = 0,05 * 9,8 * 1000 = 490 Н