За допомогою динамометра піднімають вантаж масою 0,08 кг з прискоренням 1 м/с2 . Жорсткість

пружини 80 Н/м. Визначте подовження пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Саша.

Дано m=0,08 кг    a=1м/с2     k=80 Н/м   X- ?

Fу-m*g=m*a

k*X=m*(g+a)

X=m*(g+a)/k=0,08*11/80=0,11 м=11 cм