1.Кран може підняти зі дна річки кам'яну плиту,масою не більше ніж 2.5 т,а в повітрі-не більше ніж

1,5 т.Яка густина каменю? 2.Водолазові,що працює на дні озера на глибині 13 м,подають через гумовий шланг повітря.Який тиск цього повітря?

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Кирилл.
1)  дано   m=2500 кг   P=m2*g     m2=1500 кг     pк- ?

P=Po-Fa=Po-pв*g*V

pв*g*V=(m1-m2)*g
V=(m1-m2)/pв=1000/1000=1 м3
pк=m1/V=2500/1=2500 кг/м3

2)  h=13 м     p=1000    P- ?
давление должно быть больше чем P=Po+pgh=100 000 +1000*10*13=
=230 кПа