Срочноооооо.......... пожалуйста......Людина повільно піднімає камінь масою 70 кг та об"ємомо 0,03

м в кубе із дна річки на поверхню .Яку роботу здійснює людина , якщо глибина річки 80 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.
A = F * S

F - сила 
S - путь ( 80 см = 0,8 м ) 

F = P - FA 

P - вес в воздухе 
FA - Архимедова сила 

P = m * g 

m - масса ( 70 кг ) 
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг ) 

P = 70 * 10 = 700 H 

FA = p * g * V 

p - плотность жидкости ( для воды 1000 кг / м³ ) 
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг ) 
V - объём ( 0,03 м² ) 

FA = 1000 * 10 * 0,03 = 300 H 

F = 700 H - 300 H = 400 H 

A = F * S = 400 * 0,8 = 320 Дж