Допоможіть будь ласка!!! Хлопець тягне санчата, прикладаючи силу 100Н. Сила утворює з горизонтом

кут 30 градусів. Яку роботу виконує хлопець на шляху 60м?

Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.

Дано      F=100 Н       a=30       S=60 м      A- ?

A=F*S*cosa=100*60*0,87=5,22  кДж