На скільки градусів піднімеця температура сталевой деталі масою 8,4кг якщо йй передати таку саму

кілікісті теплоти що потрібно для нагрівання 500г води на 15 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Файзрахманова Розалия.
C(вода)=4200
c(заліза)=460
m1=500=0,5кг
m2=8,4кг

Q(вода)=m1*c(вода)*t=0,5*4200*15=31500Дж
t(заліза)=Q(вода)/c(заліза)*m2=31500/8,4*460=8,1(градуса)