Насос перекачує 2 т води на висоту 4,5 м протягом 1,5 хв . Визначити потужність електродвигуна

насоса .

Ответы на вопрос

Отвечает Когтев Максим.

F=m\cdot{g}=2000\cdot{9,8}=19 600 Н

A=F\cdot{h}=19600\cdot{4,5}=88200Дж

N=\frac{A}{t}=\frac{88200}{90}=980Вт