Визначте питомий опір сплаву якщо напруга на кінцях дроту перерізом 0,5мм^2 і довжиною 4 метри,

зроблено з нього, дорівнює 9,6В , а сила струму в ньому 2А

Ответы на вопрос

Отвечает Пожарская Катя.
Дано:
S=0.5*10^(-6)м
L=4 м
U=9.6 В
I=2 A
---------------
p-?
розв'язання
I=U/R - закон Ома для ділянки кола
R=(p*L)/S- залежність опору провідника від його розмірів
R=U/I

U/I=(p*L)/S
I*p*L=S*U
p=S*U/I*L
p=0.5*10^(-6)*9.6/2*4=0.6*10^(-6)=0.6 мкОм*м