Деталь , площа поверхні якої 45 см², вкривають шаром нікелю завтовшки 0,5 мм. сила струму в

елетролітичній ванні 10 а. визначте час покриття

Ответы на вопрос

Отвечает Жансерик Акару.
Дано   S=45*10^-4 м2   h=0,5*10^-3 м   I=10A   t- ?

1) найдем объем и массу никеля
V=S*h=22,5*10^-7 м3=2,25 см3

2) m=p*V=8,9*2,25=20,025 г

3)  по закону Фарадея  m=k*I*t

t=m/k*I=20,025*10^-3/0,3*10^-6*10=6675 с=111,25 мин