Коник стрибає з місця вертикально в гору на висоту 54см. Обчисліть швидкість руху в момент поштовху

,вважаючи, що опором можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Андрей.
V^2/2=gh
v=корень (2*g*h) =корень(2*9,81*0,54) = 3,254965 м/с ~ 3,25 м/с