Амплітуда коливання 2 см, зміщення 1 см. Скільки часу минуло від початку коливань?


Ответы на вопрос

Отвечает Темников Кирилл.
A=2    x=1   t=?
Если колебания по закону x=A*sin(ω*t)
то sin(ω*t)=x/A=1/2
ω*t=π/6
ω=2*π/T
t=T/12   (1/12 периода)
========================