Визначити довжину нитки маятника, який у земних умовах за 20 с здійснює 10 вільних коливань.

Вважати що П2=g

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
T-t/N=20/10=2 c
T=2*pi*sqrt(L/g)
L=T^2*g/4*pi^2=4*10/4*10=1 м