1. Яку різницю потенціалів повинен пройти електрон, щоб збільшити свою швидкість від 6*10 в 6

степені м/с до 10 в 7 степені м/с 2. Напруга на споживачі підєднаному до генератора з ЕРС 230 вольт, становить 220 вольт. Визначити силу струму в колі, якщо внутрішній опір генератора 1 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Микитюк Маша.
1) еU=m(v^2-vo^2); U=m(v^2-vo^2)/e=9,1*10^-31(10^14-36*10^12)/1,6*10^-19=364B. 2)e=230B,r =1 Ом , U=220B, I-? Решение: I=e/(r+R); R=U/I( из закона Ома); I=e/(r+U/I); Ir+U=e, I=(e-U) /r=(230-220)/1=10A