В усіх цирках світу діаметр арени = 13 м . Яку площу займає арена цирку?


Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.
S= \frac{\pi d^2}{4} 
\\\
S= \frac{3.14\cdot(13m)^2}{4} \approx132.7m^2
Ответ: 132,7м^2