Автомобіль проїхав шлях у 300 км за t=5 год, причому першу третину шляху він їхав зі швидкістю

Ʋ1=50 км/год, після чого стояв, а решту шляху подолав зі швидкістю Ʋ3=80 км/год. Визначте тривалість t2 зупинки.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Александра.
T2=30 хвилин
300/3=100     
300-100=200
200/80=2,5
2,5+2=4,5
5-4,5=0,5год=30хв