27 дощових капель сферичної форми зливаються в одну велику сферичну знайдіть потенціал веливої

каплі якщо кожна з малих мала потенціал 2 В

Ответы на вопрос

Отвечает Зотова Соня.
Fi1=k*q1/r1
fi27=k*q27/r27
q27 = 27*q1
r27=r1*27^(1/3)=3*r1
fi27=k*q27/r27=k*27*q1/(3*r1)=9*k*q1/r1=9*fi1=9*2 В=18 В