Чому дорівнює енергія магнітного поля котушки індуктивності 0,2 Гн, якщо по ній проходить струм

силою 3А?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Яна.
W=L*I^2/2=0,2*3^2/2=0,9 Дж