Решите такую задачу СРОЧНО! __________________________ Автомобіль, рухаючись із постійним

прискоренням, пройшов за 30с відстань 450 м і набув швидкість 18 м/c. Яка була його початкова швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорніс Назар.
Дано:
v=18 м/с
S=450 км
t=30 с
-------------------------------
v_0-?

оскільки прискорення постійне, то a= \dfrac{v-v_0}{t} . Шлях при рівноприскоренному : S=v_0t+ \dfrac{at^2}{2}

Підставивши a=\dfrac{v-v_0}{t} в рівняння рівноприскоренного руху, маємо:

S=v_0t+\dfrac{(v-v_0)t}{2} = \dfrac{2v_0t+vt-v_0t}{2} = \dfrac{(v_0+v)t}{2}

звідси v_0= \dfrac{2S}{t} -v= \dfrac{2\cdot450}{30} -18=12 м/с

Відповідь: 12 м/с.