Краще за все нейтронне випромінювання послаблює вода. Товщина половинного послаблення для води 3

см. У скільки разів послабиться нейтронне випромінювання шаром води 30 см ?

Ответы на вопрос

Отвечает Еленская Аня.
Если h=3 см ослабление в 2 раза
если 6 то 2*2=4 раза 
если 9 то 2*2*2=8=2^3 
n=30/3=10
ослабление в 2^10=(2^5)^2=32^2=1024 раза