Жук машинасы теракты удеумен журип келе жатып, жолдын бир болигинде озинин жылдамдыгы 15м/с

25м/с-ка дейин арттырады. егер жук машинасы 1,6м/с удеумен козгалса, жылдамдыктын осы артуына кана уакыт кеткен болам ели?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Вова.
Берілгені:
a = 1.6  \frac{m}{c {}^{2} }
u1 = 15 \frac{m}{c} \\ u2 = 25 \frac{m}{c}
Формула:
a =  \frac{u2 - u1}{t}
Шешуі:
t =  \frac{ u2 - u1}{a}
t =  \frac{10\frac{m}{c} }{1.6 \frac{ m}{ {c}^{2} } }  = 6.25c