Потужність двигуна 8 киловат,піднімає груз массою 5 тонн висота 12метрів,за пивтори

години.Визначити коефіціент корисної дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Арсений.
H=12 м, m=5000 кг, t=1,5*3600 c, N2=8*10^3 Вт. ККД-? ККД=(A1/A2)100%, A1=mgh;A2=N2*t; ККД=( mgh/t*N2)*100%= (5000*10*12/5400*8*10^3)*100% ККД=1,4%