Чавунну деталь масою 1 кг нагріли на 1 градус. Якою стала внутрішня енергія деталі ?


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.
С=540 ДЖ/(кг*градус)- тепловміснисть чавуна
U=Q 
Q=C*m*дельта t
U=C*m*дельта t=540*1*1=540(Дж)
Відповідь: на 540 Дж збильшілась внутришня енергия.