Маса парашутиста з парашутом дорівнює 120 кг. Після розкриття парашута парашутист опускається зі

швидкістю 6 м/с.Визначити коефіцієнт опору повітря.

Ответы на вопрос

Отвечает Заметаев Илья.
Дано m=120 кг     V=6 м/с        k- ?

после раскрытия парашюта    Fт-Fc=0 ( движение равномерное)

a) при малых скоростях Fc=k*V

m*g=k*V
k=m*g/V=120*10/6=200 H*c/м

б) если   Fc=k*V^2

k=m*g/V^2