Чому дорівнює сила струму в проаідниек,якщо за 10с через його поперечний переріз проходит

2*10<20 електронів

Ответы на вопрос

Отвечает Радченко Дарья.
80А
i=  \frac{2 \times  {10}^{20}  \times 1.6 \times  {10}^{ - 19}   }{10}  = 80a