Маса суцільного металевого бруска обєм якого 40 см в кубі дорівнює 280 г. яка густина металу бруска


Ответы на вопрос

Отвечает Хибник Вова.
Решение:
р=m/v=0,28/0,04=7 кг/м³
Ответ: плотность бруска равна 7 кг/м³