Скільки природного газу необхідно спалити для виконання корисної роботи 110кДж якщо ККД 25%


Ответы на вопрос

Отвечает Малышев Даниил.

ККД=A/Q

Q=qm

ККД=A/qm

q=44*10^6 Дж/кг питома теплота згорання газу

m=A/ККД*q

m=0,01кг