Якою є довжина маятника,якщо період його коливань дорівнює 2 с?


Ответы на вопрос

Отвечает Болесов Евгений.
T = 2*3.14 sqrt(L/g)
 L = T^2*9.8/(4*3.14^2) L = 1 м.