Визначте момент інерції кільця масою 200г радіусом 40см


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеев Богдан.
M=0.2 кг    R=0.4 м   J=?
===
J=m*R²=0.2*0.4²=0.032 кг*м²
========================