1 Денелердің инерциясы мен қозғалы сына мысалдар келтіріңдер. 2 3.4-суретте балғаны саптау тәсілі

көр- сетiлген. Оны тусіндіріңдер. 3 Сүрініп кеткен адам қай жаққа қалай құлайды? Тайғанап кеткен адам ше? Не- ліктен? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Алиса.

Ответ: t1 = 30

t2= 50

считаем по формуле t2-t1 = 50-30 = 20