На скільки градусів охолоне 1 кг льоду, якщо він при цьому віддає 9 кДж теплоти? Питома

теплоємність льоду 900 Дж/кг⋅С⁰.

Ответы на вопрос

Отвечает Петровская София.

Ответ:

10°С

Объяснение:

Дано:

с=900Дж/кг°С

m=1кг

Q=9кДж=9000Дж

=======

∆t-?

Q=cm∆t=>

∆t=Q/(cm)=9000/(900*1)=10°С