3. У замкненому витку, виготовленому з алюмінієвої дротини завдовжки 10 см і площею поперечного

перерізу 1,4 мм², швидкість зміни магнітного потоку становить 1 мВб/с. Яка сила струму, індукована у витку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елькина Лена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 10 см = 0,1 м

S = 1,4 мм²

△Ф/△t = 1 мВб/с = 0,001 Вб/с

ρ = 0,028 (Ом*мм²)/м

Найти: Iᵢ - ?

Iᵢ = Е/R ,  E = △Ф/△t , R = ρL/ S

Iᵢ = (△Ф/△t)/(ρL/S) = (△Ф/△t) * (S/ρL)

Iᵢ = 0,001 * (1,4/0,028 * 0,1) = 0,5 А