Рамка площею 0,1 м² із силою струму 1 А розміщена в магнітному полі так, що на неї діє максимальний

обертальний момент 0,01 Н·м. Визначити значення модуля магнітної індукції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ: рамка площадью S=1см2=10^-4 м2

вращающий момент J=2мкН*м = 2*10^-6 H/м

Сила тока в рамке I =0,1 А.

----------------

B - ?

РЕШЕНИЕ

B=J/(IS)= 2*10^-6 /(0.5*10^-4)=0.04 Тл ответ 0.04 Тл

Объяснение: