6. Площа поверхні предмета 200C * M ^ 2 Визначте площу предмета в СІ. 5. Ширина предмета 5 мм,

площа його поверхні 20 pi * M ^ 2 Визначте довжину предмета в сантиметрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Islamova Maryam.

Щоб вирішити ці завдання, нам потрібно використовувати певні формули та конвертації одиниць вимірювання. Давайте спочатку розглянемо перше завдання.

6. Площа поверхні предмета 200 C * M ^ 2

Щоб перевести це значення в СІ, нам потрібно знати відповідність між одиницями площі в СІ та звичайних одиниць площі. 1 C = 10 мм, тому 200 C = 200 * 10 = 2000 мм.

Однак, в СІ одиницею площі є квадратний метр (м^2). Тому ми повинні поділити 2000 мм^2 на 1000^2, щоб отримати площу у квадратних метрах:

2000 мм^2 / (1000^2) = 0.002 м^2.

Тепер, щоб вирішити друге завдання:

5. Ширина предмета 5 мм, площа його поверхні 20 pi * M ^ 2

Площа поверхні дана у термінах pi, а ширина в міліметрах. Нам також потрібно перевести площу в СІ одиниці (м^2) для подальшого обчислення. Значення pi дорівнює приблизно 3.14.

Тому площа поверхні в СІ:

20 pi * M^2 = 20 * 3.14 * M^2 = 62.8 M^2.

Ширина 5 мм в СІ буде 0.5 см.

Тепер ми можемо використати формулу площі прямокутника: площа = довжина * ширина. Довжина = площа / ширина.

Довжина = 62.8 M^2 / 0.5 см = 125.6 см.

Отже, площа предмета в СІ дорівнює 0.002 м^2, а довжина предмета в сантиметрах дорівнює 125.6 см.