Срочно !!! Поїзд масою 6×10⁵ кг рівномірно підіймається на гору. Підйом гори 5 м на 1 м шляху.

Сила тертя 10⁴ Н. Швидкість поїзда 72 км/год. Визначте потужність поїзда​

Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ:Для початку, визначимо силу тяжіння (Fтяж):

Fтяж = m * g

Де:

m - маса поїзда (6×10⁵ кг)

g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²)

Fтяж = 6×10⁵ кг * 9,8 м/с² = 5,88×10⁶ Н

Тепер визначимо силу руху (Fрух):

Fрух =  Fтяж + Fтертя

Fрух = 5,88×10⁶ Н + 10⁴ Н = 5,89×10⁶ Н

Потужність (P) визначається за формулою:

P = Fрух * V

В даному випадку швидкість (V) виражена в кілометрах на годину, тому треба перевести в метри на секунду. За формулою:

1 км/год = 1000 м/3600 с = 10/36 м/с

V = 72 км/год * 10/36 м/с = 20 м/с

P = 5,89×10⁶ Н * 20 м/с = 1,178×10⁸ Вт

Отже, потужність поїзда становить 1,178×10⁸ Вт.

Объяснение:

Отвечает Кошкина Катерина.

Відповідь:260кВт

Пояснення:    N=F*v

F=ma+Fтер

F=1?3*10)4

N=260