В мережі 220 В послідовно з електричною дугою ввімкнений реостат. Падіння напруги на електродах

дуги 45 В отруму в колі — 12 А. Знайти напругу нареостаті, його опір і потужності дуги та реостати. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ятина Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 220 В

Uд = 45 В

I = 12 А

_____________

Ur - ?

Rr - ?

Pд - ?

Pr - ?

1)

Падение напряжения на реостате:

Ur = U - Uд = 220 - 45 = 175 В

2)

Сопротивление реостата:

Rr = Ur / I= 175 / 12 ≈  15 Ом

3)

Мощность дуги:

Pд = Uд·I = 45·12 =  540 Вт

4)

Мощность реостата:

Pr = Ur·I = 175·12 =  2100 Вт

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Ответ:

Падіння напруги на реостате:

220В-45В=175 В

Опір реостата:

R=U/I

R=175/12=14,5 Ом

Потужність дуги:

P=U*I

P=45*12=540 Вт

Потужність на реостате:

Р=U*I=175В*12 А=2100 Вт