4. Яка кількість теплоти виділиться у волоску розжарювання електричної лампи протягом 1 год, якщо

за напруги 110 В через волосок проходить струм 1 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пидгирний Дима.

Ответ:

R=u/i=110 Ом

Q=i^2Rt= 1*110*3600=396Кдж.

Відповідь: В