ТЕС має ККД 30 %. Потужність, яку вона віддає в лінію, дорівнює 3 ГВт. Який об'єм природного газу

спалюють на електростанції протягом місяця (30 діб)? Питома теплота згоранняприродного газу за нормальних умов дорівнює 36 МДж/м.на хвилі 00 м у скільки разів і як20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Валевская Катя.

КПД=0.3

N=3*10^9 Вт

q=36*10^6 Дж/кг

m-?

КПД=N/Q

Q=qm

КПД=N/qm

m=N/q*КПД

m=3*10^9/36*10^6*0.3*

m=3*10^9/108*10^5

m=278 кг - за один день

278*30=8340 кг - за 30 дней