Гучномовець випромінює звукові хвилі з частотою 680 Гц. Якою є довжина цих хвиль у повітрі, якщо

швидкість поширення звуку в повітрі340 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Андрей.

Ответ:

0,5 м

Объяснение:

Скорость распространения волны равна длине волны, умноженной на частоту. v=fλ

λ=v/f;

λ=340/680=0,5 м