Динамік випромінює звукові хвилі з частотою 1360 Гц . Яка довжина цих хвиль в повітрі , якщо

швидкість розповсюдження звуку в повітрі 340 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутяева Наташа.

Объяснение:

Ответ во вложении надеюсь помог


Отвечает Китаева Яна.

Ответ:

Объяснение:

дано v=1360Гц

V=340 м/с     л- ?

V=лv

л=V/v=340/1360=0,25 м=25 cм