Визначте яка частота коливань гойдалки якщо період становить 5 секунд​


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Оля.

Ответ:

ν = 1/Т

ν = 1/5 = 0,2 Гц

Объяснение:

ν - частота коливань

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)