Яка кількість теплоти виділяється при повному згорянні 50 г гасу?


Ответы на вопрос

Отвечает Малахов Никита.

Дано:

m = 50 г = 0,05 кг

q = 4,4×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 4,4×0,05×10^7 = 2,2 МДж

Ответ: 2,2 МДж