Поставте у відповідність застосування розрахункової формули та ї вигляд Кількість теплоти, що

необхідна для 1) нагрівання тіла та виділяється при його охололженні Кількість теплоти, що необхідна для A) 0 = Im плавлення тіла за температури 2) плавлення, та виділяється під час його кристалізації Кількість теплоти, що необхідна для b) Q = cm(tz -t) B) Q = rm 3) випаровування рідини за температури кипіння r) Q = qm Кількість теплоти, що виділяється при 4) згорянні палива

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Відповідь:

1 - Q = cm(tz -t)

2 - Q = rm

3 - Q  = Im

4 - Q = qm