Сірник довжиною 5 см плаває на поверхні води біля нього на воду капають мильний розчин яка сила діє

на сірник з боку цього розчину поверхневий натяг розчину 40 мН/м

Ответы на вопрос

Отвечает Глущак Олег.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 5 см = 0,05 м

δ = 40 мН/м = 0,040 Н

__________________

F - ?

Сила поверхностного натяжения:

F = σ·L

F = 0,040 · 0,05 = 2·10⁻³ Н     или    2 мН