6. Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами дорівнює 36см. Знайдіть радіуси кіл,

якщо вони відносяться як 5:7.якщо зможете допоможіть треба як найшвидше ❤️❤️❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Брейлян Вова.

Ответ:

Ответ 15 и 21

Объяснение:

5х+7х=36

12х=36

Х=3

Оттже 3*5=15,3*7=21