Обчисліть потужність механізму, який за 5 секунд виконує роботу 120 Дж 600 Вт 100 Вт 120 Вт 24 Вт


Ответы на вопрос

Отвечает Олюшина Ксюша.

Ответ:

N=A*t=120*5=600Вт

Объяснение:

---------------