Визначити силу струму у підіймальному пристрої, ККД якого 60% і працює від напруги 220 В і за 1хв

піднімає вантаж масою 400кг висоту 20 м. Полное решение (с дано)

Ответы на вопрос

Отвечает Рачёва Аня.

дано:

t = 1 мин = 60 с

m = 400 кг

h = 20 м

η= 60% (0,6)

U = 220 B

g =10 м/с2

найти:

I

Решение:

электрическая энергия  E = UIt

механическая работа A= Fh= mgh

η = А/F = mg h / (UIt)=

сила тока  I =mgh / (Uη t)=400 кг*10 Н/кг* 10м / (220* 0.6%* 60 с)= 5,56 А

Ответ: 5,56 А