Через спіраль електроплитки за 12 хв пройшло 3000 Кл електрики. Яке сила струму в спіралі?


Ответы на вопрос

Отвечает Sarkulova Raushan.

4.1 А

I=\frac{q}{t}= 3000/720 = 4.1 A