Знайти силу, що виконала роботу 100 Дж при переміщенні тіла на 2м.


Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Женя.

Робота сили знаходиться за формулою A = FS

З цієї формули F = A/S

У нас відомі всі значення, тому підставляємо їх в формулу:

F = 100/2 = 50 Н

Відповідь: 50 H