у провіднику протікає струм 2а , який заряд пройде через поперечний переріз провідника через 0,1

секунду ? СРОЧНО 30 балоВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Линяев Андрей.

Відповідь:

0,2 Кл

Пояснення:

I=ρ/t → ρ=I*t=2 A*0,1 c=0,2 Кл